Oferujemy

 

 

OGRZEWANIE PODŁOGOWE

 

Podłogówka - czyli ogrzewanie podłogowe to jedna z instalacji grzewczych, która coraz bardziej zyskuje na popularności. Bardzo często podłogówka uważana jest za najbardziej ekonomiczny sposób ogrzewania. Czy jest to prawdziwe stwierdzenie oraz jak zaplanować ogrzewanie podłogowe by spełniało najwyższe standardy?

 

 

Równomierne rozłożenie i dystrybucja ciepła w pionie, które są zgodne z fizjonomią i potrzebami człowieka, czyli ciepłe stopy i chłodniejsza głowa to bardzo ważna zaleta podłogówki. Zminmalizowanie cyrkulacji powietrza pozwala na mniejszą mobilność kurzu, bakterii i drobnoustrojów w domu. To wszystko wpływa na to, że powietrze w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym ma odpowiednią wilgotność, pozbawione jest dodatowej jonizacji i kurzu. Jest to zatem korzystne środowisko dla ludzi, wolne od alergii, przeziębień oraz zmęczenia i senności.

 

 

 

Bez względu na to czy jesteś inwestorem, wykonawcą czy projektantem - jeżeli budujesz lub remontujesz dom, albo realizujesz inną inwestycję zgłoś się do nas po bezpłatny dobór systemu ogrzewania podłogowego.

biuro@eko-sept.pl

 

Copyright © Eko-Sept.pl 2015     |    Śląsk: Ruda Śląska, Gliwice, Zabrze, Chorzów, Tychy, Mikołów, Sosnowiec, Katowice, Bytom, Tarnowskie Góry